Zaterdagmiddag 27 juli kunt u vrijblijvend een kijkje komen nemen in de Jonge Beer Brouwerij aan de Fabrieksweg 14 in Hoogeveen. Op deze zomerse open inloopmogelijkheid in de brouwerij kan er, rustig en ongedwongen, genoten worden van Hoogeveens heerlijke speciaalbieren en de verhalen erachter.
Tussen 14.00 en 17.00 uur kunt u zonder afspraak terecht in de ambachtelijke speciaalbier brouwerij van Alie en Jan de Vries in Hoogeveen.
U kunt een praatje maken met de brouwer, uitleg van het brouwproces krijgen, een proeverij nuttigen en een keus maken uit het diverse aanbod aan speciaalbier van de lokale brouwerij.
Er is HobBlonder verkrijgbaar van de tap en ook een heerlijk nieuw alcoholarm bier met de naam Greintie, met slechts een greintje alcohol (0,5 %). Natuurlijk is er nog meer van de fles te proeven.
Greintie, met slechts een greintje (0,5 %) alcohol!